Komanda

Mūsu komandu veido pieredzējuši speciālisti sabiedrisko ēku būvniecības jomā, kas papildus ir specializējušies pēcspriegotu sistēmu prakstiskā izmantošanā. Mūsu darbiniekiem ir vairāk nekā 10 gadu ilga inženierzinātņu pieredze būvniecības jomā un zināšanas projektēšanā un būvniecībā pastāvīgi tiek pilnveidotas, cieši sadarbojoties ar vadošām specializētajām organizācijām Eiropā un ASV. Tādējādi mums ir saliedēts profesionāļu kolektīvs, kas spēj nodrošināt jebkura pēcspriegotas sistēmas projektēšanas un uzstādīšanas risinājuma izstrādi.
 
Mūsu speciālistu piesaistes rezultātā ir īstenots ievērojams skaits projektu Baltijas valstīs, Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.
 
Mūsu komandu veido pieredzējuši speciālisti – inženieri-projektētāji, būvinženieri, spriegotas sistēmas montāžas speciālisti un kvalificēti administrācijas darbinieki. Pateicoties projektētāju meistarībai un inženieru pieredzei, tiek īstenotas pat visdrosmīgākās arhitektu idejas. Jāatzīmē, ka mūsu projekti vienmēr tiek realizēti, ievērojot būvniecības standartus (Eirokodekss (EC2) un SNiP/SP).
 
Uzņēmuma darbinieki ir gatavi izvērtēt spriegotas sistēmas izmantošanu būvobjektā, ņemot vērā finansiālos un tehniskos apsvērumus. Vairumā gadījumu pasūtītājs gūst ietaupījumu uz izmantojamo būvmateriālu rēķina un labākus objekta ekspluatācijas nosacījumus. Piemēram, daudz plašākas telpas ēkā un mazāks kolonnu skaits, būvējot stāvvietu kompleksus.
 
Mēs spējam rast kopīgu valodu ar visiem klientiem. Pēcspriegotu sistēmu izmantošana ir unikāla katrā atsevišķā būvobjektā. Tādēļ mūsu darbības pamats – individuāla pieeja un nemainīgi augsta projektēšanas un spriegotas sistēmas montāžas kvalitāte.