Pakalpojumi

“DESCON” – starptautisks projektēšanas un būvniecības uzņēmums. Izdevīgais ģeogrāfiskais izvietojums un sadarbība ar starptautiskajiem partneriem, ļauj mums veikt pilnu darbu klāstu, kas attiecas uz pēcspriegota betona tehnoloģijas ieviešanu. Mēs pastāvīgi bagātinām savu pieredzi un tiecamies paplašināt pēc iespējas lielāku ģeogrāfisko savas darbības diapazonu.
 
Mēs sniedzam būvniecības pakalpojumus, iekļaujot konsultācijas, projektēšanu, piegādi, montāžu un tehnisko uzraudzību darbā ar betona pēcspriegojuma sistēmām. Piedāvātā tehnoloģija ir novatoriska, taču tā jau ir pierādījusi savu ekonomisko un tehnoloģisko efektivitāti, nodrošinot izdevīgus arhitektūras risinājumus jebkāda veida objektu būvniecībā. Darbu ar spriegotām sistēmām reglamentē virkne standartu, kuros ir ietverti Eirokodekss (EC2) un SNiP/SP. Šie normatīvi obligātā kārtā tiek ievēroti, veicot spriegotu sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu.
 
Mūsu uzņēmumā strādā kvalificēti speciālisti, kas regulāri piedalās semināros un kvalifikācijas celšanas apmācībās. Tādā veidā mūsu uzņēmums atrodas līderpozīcijā, aktīvi pielietojot jaunākos sasniegumus būvniecības tehnoloģiju jomā.
 
Ja jūs plānojat ekonomiski izdevīga projekta būvniecību un meklējat visizdevīgākos arhitektūras risinājumus savam projektam, tad pievērsiet uzmanību pēcspriegota betona tehnoloģijas pielietojumam. Zvaniet vai rakstiet mums, un jau pirmajā konsultācijas sniegšanas reizē mēs veiksim piedāvātās tehnoloģijas pielietojuma lietderības analīzi jūsu izvēlētajam projektam. Izvēloties pēcspriegojuma tehnoloģijas pielietojumu, jūs ietaupīsiet uz būvmateriālu izmaksām un samazināsiet būvniecības termiņu. Turklāt ievērojami paplašināsies projektā iekļauto arhitektūras risinājumu iespējas, jo spriegotas konstrukcijas sniedz lielāku brīvību ēku un būvju projektēšanā .